info@webmasteam.com 0850 318 56 39

WEBMASTEAM DRONE ÇEKİM & TANITIM

Şirketinizin bulunduğu bölge olarak ve dış çekim olarak tanıtımını sağlamak için sizlere hizmet veriyoruz. Şirketiniz misafirleri şirketi en iyi şekilde tanıması ve öğrenmesi için havadan tanıtımlar gerekmektedir. Yapılan havadan çekimler video reklam olarak düzenlenip şirketlere reklam amacıyla ya da tanıtım amacıyla kullanması için sunulur. Havadan çekimlerde istenilen seslendirme sanatçısı ile çalışılarak reklam videolarınızı donanımlı bir şekilde sunmak mümkün.  Reklam videoları için sınırsız hizmet sunan Webmasteam video prodüksiyon ekibi, şirketinize özel reklam videolarınızda hem iç çekim hem dış çekimi bir arada sunarak sizlere gönderebilmektedir.

Özellikle turizm şirketleri için önemli video içeriği olan havadan çekim, yerli ve yabancı turistler için donanımlı bir reklam, tanıtım videosu olmaktadır. Dil seçeneği ile reklam tanıtımlarınızı oluşturabilir yabancı misafirleriniz için anlaşılır bir sunum oluşturulabilir. 

Küçük işletmeler, tarım sektörü hizmeti sunan şirketler, eğitim kurumları, belediyeler gibi birçok hizmet veren kurumlar için hizmetlere uygun tanıtım çekimleri uygulanmaktadır.